Nowe spojrzenie na drewno

strona www Drewo Majster

Wiem, że z reguły piszę o nowinkach technologicznych i nowoczesnych rozwiązaniach. W tym wpisie jednak chcę zwrócić uwagę na tak tradycyjny materiał jak drewno. Wszystko za sprawą strony Drewo-Majster, która przykuła moją uwagę swoim relaksującym przekazem.

Jak pisałam Wam wcześniej, chcąc zrobić remont, rozglądałam się za ciekawymi rozwiązaniami. Od tamtej pory pojawiają mi się reklamy różnych firm. Większość z nich pomijam, jako że nie są ciekawe. Drew-majster jest wśród nich perełką, którą warto obejrzeć. Sama strona przedstawia ciekawe konstrukcje z drewna – od całych domów, przez altanki, po elementy wykończenia. Wydawałoby się, że temat stary i znany, jednak jak się przejrzy zdjęcia realizacji – naprawdę ma się ochotę znaleźć w tym otoczeniu.

Sama strona jest prosta i przyjemna w odbiorze. Zdjęcia drewna połączone ze spokojnym odcieniem zieleni, wywołują wrażenie swoistego spokoju. Przez co jeszcze bardziej chce się ją przeglądać. Polecam poczuć to na własnej skórze i czekam na wrażenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *