Profesjonalizm od pierwszego spojrzenia

Sklep budowlany Maufer

Otóż to. Przedstawiam kolejny przykład, że można stworzyć profesjonalny sklep internetowy. Odkąd pamiętam mój Tata jest zawodowo związany z branżą budowlaną. Nawet wolne chwile spędza w warsztacie, więc siłą rzeczy temat jest mi bliski.

Na sklep Maufer trafiłam pomagając znaleźć młot udarowy, ale po wejściu na stronę nie mogła nie przejrzeć reszty. A muszę przyznać, że jest co przeglądać. Asortyment jest bardzo szeroki i każdy produkt pochodzi z wysokiej półki. Swoją firmę wyposaży tu niejeden specjalista, niezależnie czy zajmuje się układaniem kostki brukowej, stawianiem budynków czy pracami ogrodowymi.

Nawet strona wizualna sklepu pokazuje, że ludzie tworzący firmę znają się na rzeczy. Od strony głównej widać, co oferuje sklep. Treści dobrze współgrają z poszczególnymi blokami, a zakładki w wygodny sposób prowadzą do tego, co dla kupującego jest najważniejsze. Asortyment pogrupowany jest bardzo skrupulatnie – od ogólnych kategorii do szczegółowych podgrup. Można go przefiltrować nawet przez wybór konkretnego producenta. To bardzo wygodne.

Szczerze polecam stronę każdemu profesjonaliście i chętnie poznam Wasze opinie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *