blog dla spedytorów

Ostatnio pisałam o wykorzystaniu technologii w zabezpieczeniu samochodu. Dzisiaj poruszę cyfryzację spedycji. W zakamarkach głowy miałam świadomość, że współczesny transport korzysta z możliwości, jakie daje rozwój cyfryzacji. Nie wiedziałam jednak, że jest to tak dobrze zorganizowane.

Uświadomiła mi to strona tff.trans.eu, na którą oczywiście trafiłam przypadkowo. Ale nie żałuję. To dla mnie prawdziwa ciekawostka i zamierzam się nią z Wami podzielić. TFF to platforma, która umożliwia stworzenie własnej giełdy transportowej. Z jednej strony daje to pewność rzetelnego i szybkiego wykonania zlecenia. Z drugiej wpisuje się idealnie w założenia zrównoważonego transportu. Czysta esencja praktycznego wykorzystania cyfryzacji.

Na uwagę zasługuje również sama strona. Na pierwszy rzut oka widać, że tematem zajmują się profesjonaliści. Grafika i treści doskonale współgrają. Wszystko jest stonowane, uporządkowane i przyjemne w odbiorze. Poszczególne bloki w sposób zrozumiały i czytelny przedstawiają usługę, a opcje kontaktu są widoczne od ręki.

Sprawdźcie sami i dajcie znać co myślicie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *