Strona na relaks

Screenshot of demotywatory.pl

Zawsze kiedy potrzebujemy choć chwilę odpocząć od żmudnej pracy przy komputerze, możemy wejść na demotywatory.pl, żeby zrobić sobie krótką przerwę. Mamy tam zbiór różnych, zazwyczaj śmiesznych obrazków, które możemy przeglądać, żeby się trochę wyluzować i pośmiać. Jest to odskocznia, na którą zawsze możemy sobie pozwolić bez względu na to robimy.

Nawet jeżeli się uczymy, to zawsze warto zrobić sobie krótką przerwę, aby materiał nam się lepiej przyswajał. Na stronie tej zamieszczane są głównie obrazki, z zazwyczaj krótkimi podpisami, więc nie musimy się obawiać, że wciągnie nas to na długie godziny. Wystarczy tylko dla chwili wyciszenia przejrzeć kilka stron obrazków i wrócić do pracy, czy nauki.

Oczywiście należy pamiętać, że strona ta, tak jak każda inna tego typu, może dosyć mocno wkręcić niektóre osoby i można nawet przepaść na kilka godzin przy przeglądaniu obrazków, których są tam miliony. Warto dlatego pilnować ile czasu spędzamy na przeglądaniu tej strony, żeby nie okazało się, że mieliśmy zamiar zrobić sobie krótką przerwę, a trwała ona kilka godzin i jesteśmy do tyłu z naszymi pracami.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *