Piękna Pani świata jogi

Screenshot of www.missjoga.pl

Każdy kto lubi jogę powinien znać stronę missjoga.pl jest to strona prowadzona przez instruktorkę jogi, która udostępnia tam ciekawe wpisy. Dzięki oglądaniu jej poczynań w świecie jogi aż chce się wyciągnąć matę i zacząć ćwiczyć.

Zdjęcia, które publikuje na swoim blogu są zazwyczaj w bardzo ładnych miejscach, co dodatkowo zachęca do zaglądania i czytania jej wpisów. Co więcej, każdy kto chce pogłębiać swoją praktykę, może skorzystać z jednego z warsztatów, które organizuje w cudownych miejscach.

Na przykład obecnie przebywa na Bali, gdzie z uczniami w cudownym otoczeniu praktykuje różne asany każdego dnia. Oczywiście w ramach takiego wyjazdu uczestnicy zwiedzają piękne miejsca tego rejonu i mogą się dodatkowo cieszyć pięknym życiem. Dzięki takim blogom aż chce się ćwiczyć, żeby móc dojść do takiego poziomu jak instruktorka. Dzięki temu możemy zaczerpnąć dodatkowych inspiracji i utwierdzić się w przekonaniu, że jogę można ćwiczyć zawsze i wszędzie i co więcej nie ma tu znaczenia ani płeć, ani też wiek, bo joga to sport dla każdego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *