Podróże w czasie – uwaga, może pojawić się spojler

Ostatnio zaczęłam oglądać nowy, bardzo popularny serial pod tytułem Dark. Jest to serial, w którym motywem przewodnim są podróże w czasie. Generalnie jest to ciekawa koncepcja i coś nowego, nietuzinkowego. Serial ten wciągnął mnie już od pierwszego odcinka, mimo że bywa momentami odrobinę straszny.

Natomiast nie do końca udało się twórcom wykreować podróże w czasie. Wychodzi bowiem na to, że bohater, który na początku się zabija, żyje jednocześnie w tych samych latach jako osoba dorosła, mąż i ojciec oraz jako nastolatek – syn i brat. Jest to tak naprawdę jedyna rzecz, która mi nie pasuje w całej tej fabule.

Nie wiem, czy wyjaśni się to w kolejnych odcinkach, czy może twórcy coś pomylili, czy może po prostu ja czegoś nie zauważyłam, co jest kluczowe dla zrozumienia tej kwestii. Może ktoś z Was jest w stanie mi to wytłumaczyć? Będę wdzięczna za wszelką pomoc w zrozumieniu tej kwestii bo sam serial bardzo mi się podoba. Nie ukrywam, jestem bardzo ciekawa jak to wszystko się potoczy. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach będę miała trochę czasu żeby skończyć ten sezon.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *