Pasjonaci podróżowania

Screenshot of solisci.pl

Zagraniczne wojaże wakacyjne zwykle kojarzą się z dwoma wariantami. Pierwszy – wyjazd do hotelu i opcjonalnie 2-3 wycieczki zorganizowane na miejscu. Drugi – tzw. objazdówki – męczące wyjazdy polegające na codziennym zwiedzaniu najważniejszych zabytków i miejsc w danym państwie. A co jeśli ktoś potrzebuje mocniejszych wrażeń? Chciałby czasem zejść ze ścieżek turystycznych? Poznać lokalną społeczność? Czy musi jechać sam?

Nic podobnego! Poznajcie społeczność podróżników Soliści. Klub ten organizuje wyprawy nawet w najdalsze rejony świata takie jak: Japonia, Stany czy Brazylia. Celem jest tutaj właśnie zejście ze ścieżek turystycznych – przeżycie prawdziwej przygody i poznanie od innej strony egzotycznych bądź orientalnych krain. Wszystko oczywiście pod opieką doświadczonego lidera i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Założę się, że nie wiedzieliście wcześniej o istnieniu klubów podróżników. Jest ich w Polsce kilka, ale Soliści zdecydowanie wyróżniają się swoją ofertą i profesjonalizmem. Obczajcie prezentowaną tutaj stronę. Znajdziecie tam nie tylko informacje na temat nadchodzących wypraw, ale również mnóstwo ciekawych tekstów blogowych dotyczących podróżowania.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *